O mně

Jmenuji se Pavlína Procházková Kotašková.

Pedikúra se pro mne stala prací, která je mi koníčkem a která mě nesmírně naplňuje.

Specializuji se na pedikúru přístrojovou, zejména na její zdravotní stránku a orthonyxii , což je bezbolestné řešení problematiky zarůstajících nehtů pomocí rovnátek, ovšem také se velmi ráda  věnuji pedikúře estetické.

K tomuto oboru mě přivedla velká životní změna  a musím říci, že rozhodnutí, pomáhat lidem prostřednictvím pedikúry, byla skvělá volba.

Vystudovala jsem  pedagogickou školu a několik let pracovala jako pedagog a tyto zkušenosti  mi pomáhájí při práci s malými pacienty.

Touha pomáhat lidem mne vedla dál ke studiu na zdravotní škole a několikaleté práci  ve zdravotnictví.

Moje poslední a nekončící studium je v oboru pedikúra.

Po ukončené profesní zkoušce  v tomto oboru  jsem  absolvovala odborná školení přístrojové pedikúry, orthonyxie  (nehtová rovnátka na zarůstající nehty), protetiky nehtu  (náhrada nehtové ploténky) a stále sleduji nové trendy a  průběžně  se vzdělávám.

Mnoho odborných zkušeností mi dala několikaletá práce  v týmu PODOest Mgr. Veroniky Morstein Matulové  a spolupráce s ostatními kolegyněmi, které svou práci dělají stejně jako já, s láskou.

Jsem členkou České podiatrické společnosti z.s. 

O mně

Jmenuji se Andrea Rosenbaumová a ráda bych vám představila svoji vášeň a zkušenosti v pracovním světě. Moje práce mě naplňuje, a pečlivost a odbornost jsou pro mě velmi důležité.

Vystudovala jsem střední a vysokou školu cestovního ruchu, ale práce, kde mohu pomáhat lidem s jejich problémy a podporovat krásu, je pro mě nesmírně naplňující.